O nas

> 16 lat w branży HVAC
> 30 lat doświadczenia HVAC

Firma Inwest Klima sp.j. została powołana do życia w 2006 r. jako wynik wielu lat doświadczania w branży HVAC oraz jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku lokalnego na innowacyjne produkty i usługi, które trudno było zaspokoić przed jej powołaniem.

Powołanie firmy otworzyło duże możliwości dostarczania produktów i usług o które trudno było w tamtym czasie na rynku lokalnym.

wentylatory na ścianie budynku
ikona wentylacji

wentylacja

ikona klimatyzacji

klimatyzacja

ikona recyklingu

pompy ciepła

ikona paneli fotowoltaicznych

panele fotowoltaiczne

ikona pieca

kominki

ikona odkurzacza

centralne odkurzanie

ludzie trzymający się za ręce

Pracownicy – sprawdzony
i doświadczony zespół

Od lat rdzeń naszych firm tworzą sprawdzone zespoły osób i w myśl
zasady, że firmę tworzą ludzie zapewniamy im ciągły rozwój osobisty,
poczucie bezpieczeństwa i spełnienia.

Stanowimy również bazę rozwojową dla studentów uczelni technicznych, którzy są tuż przed wejściem na rynek pracy.
Organizujemy praktyki studenckie, dajemy pracę studentom dostosowując tryb pracy do trybu nauczania. Wielu z nich wybiera
nas na późniejszych etapach swojego rozwoju zawodowego!

ikona pomysłu

pomysł

ikona projektu

projekt

ikona produkcji

produkcja

ikona wykresu

planowanie

ikona szachów

strategia

ikona pucharu

sukces

Produkcja

Owocem stałego rozwoju oraz stawianiu czoła coraz to większym wyzwaniom, zostało powołanie firmy (z nowoczenym parkiem maszynowym) produkującej elementy wentylacyjne z blachy ocynkowanej . To z kolei zaowocowało powstaniem wielu innowacyjnych produktów opatentowanych w urzędzie Patentowym RP.

wentylacja

elementy wentylacji

 

rozdzielacze

system rozdzielaczy

 

akcesoria

akcesoria

 

ikony wirusa

W walce z COVID-19 sprawdzają się nasze
autorskie rozwiązania.
Aktualnie zainstalowane w wielu szpitalach.

Powstanie firmy-córki produkcyjnej pozwoliło między innymi na wytworzenie specjalistycznych i nowatorskich na skalę europejską urządzeń, które aktualnie wspomagają szpitale w walce z COVID-19.
To Energy saving Medic – One czy Energysaving Delta-One.

Uczestniczymy aktywnie w najnowszych badaniach naukowych nad naszymi rozwiązaniami i produktami.

Nasze marki

Powołaliśmy do życia wiele naszych marek. Produkty i rozwiązania pod naszymi markami już od wielu lat sprawdzają się w wielu domach czy instytucjach. Produkty dostarczane pod naszymi markami zostały przez nas gruntownie sprawdzone i przetestowane. Tylko najwyższej jakości materiały, podzespoły uznanych producentów czy nasze autorskie rozwiązania spełniają rygorystyczne kryteria Naszych marek. Do tego elitarnego grona należą:

 

InwestProdukt

Produkcja elementów wentylacyjnych, unikalnych i opatentowanych rozwiązań w wentylacji. Dostawca wentylacyjnych systemów rozdzielaczowych z wieloma innowacyjnymi, autorskimi rozwiązaniami.

EnergySaving

Marka rekuperatorów, które spełniają bardzo rygorystyczne normy i wymagania stawiane tego rodzaju urządzeń. To wysokiej klasy sprzęt z bogatym wyposażeniem standardowym i szerokimi możliwościami rozbudowy.
logotyp energysaving medic one

EnergySaving Medic One

Energysaving Medic One to urządzenie dostarczane do szpitali, które aktualnie pomaga walczyć na froncie z COVID-19. Tworzy niewidoczną barierę w pomieszczeniach przed rozpraszaniem się wirusów. Znajduje zastosowanie w w izolatkach czy salach operacyjnych.
logotyp energysaving delta one

EnergySaving Delta One

Energysaving Delta One to monitor różnicy ciśnień powietrza między pomieszczeniami. Znajduje zastosowanie w szpitalach do kontrolowania ciśnienia powietrza w danym pomieszczeniu w zależności od jego przeznaczenia (pomieszczenie czyste czy brudne). Doskonale uzupełnia się z Energysaving Medic One.
logotyp vacumer

Vacumer

VACUMER to marka odkurzaczy centralnych w pełni zaprojektowanych i wyprodukowanych w USA przez firmę rodzinną H-P Products, która pierwszy odkurzacz centralny zaprezentowała w 1955 roku! VACUMER to owoc długoletniego rozwoju i doświadczeń branży odkurzaczy centralnych. To również wiele unikalnych technologii zastosowanych w 1 urządzeniu, które sprawiają, że VACUMER należy do marek z rodzaju „must have”.
logotyp anakonda

Anakonda

Innowacyjny system chowanego węża w instalacjach odkurzaczy centralnych. Zaprojektowano i wyprodukowano w USA przez H-P Products. Rewolucja w systemach chowanego węża w porównaniu z innymi tego typu rozwiązaniami. Zastosowano wiele unikalnych i opatentowanych technologii. Owoc kilkuletnich prac i testów nad produktem.
logotyp odkurzacz online

odkurzacz.online

odkurzacz.online to witryna z pełną i starannie wyselekcjonowaną ofertą z branży systemów centralnego odkurzania. Skupia produkty sprawdzone, najwyższej jakości. Wiele z nich to nasze marki.

Nagrody i wyróżnienia

figurka geparda logotyp gazele biznesu logotyp delta 2015 logotyp rzetelna firma logotyp diamenty miesięcznika forbes

Zaufali nam